Araç Talep

Caner Turizm taşımacılık 2006 yılında, turizm alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur, şirketimiz şu anda 30’u aşkın öz mal aracı ve bir o kadar da kiralık araçla hizmet vermeyi sürdürmektedir. Yolcu taşımacılığı ve turizm taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibi ve hizmet kalitesiyle uluslararası normlara ve standartlara uygun, yolcusu ve çalışanına mal olmuş yenilikçi ve temel değerler saygılı bir anlayışla hizmet vermekteyiz. 

Dilediğiniz organizasyonlarınız, turlarınız ya da transferleriniz için aşağıdaki formdan bizlere taleplerinizi gönderebilir, fiyat ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur. 

Araç Tipi Seçiniz (Çoklu Seçim Yapabilirsiniz)*

Tüm destek taleplerinizle ve bilgi almak istediğiniz konularla ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Uyguladığımız profesyonel çalışma koşulları, müşterilerimize gösterdiğimiz özen ve çağdaş sorumluluk anlayışımızla sürdürdüğümüz taşımacılık hizmetleriyle gelenek yaratan, sunduğumuz hizmetin öneminin bilincinde ve bu hizmet kalitesini sürekli arttırmayı hedefleyen bir kuruluşuz.

Caner Aktaş
Yönetici, Caner Turizm

D2 Belgesiz Firmalara Dikkat

Dikkat

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından verilen D2 belgesi olmayan araçlar ile havalimanı transferi hizmeti alınması durumunda, yapılan denetimler esnasında yetkililer tarafından yolucalara 242,00 TL ceza yazılmaktadır.
(Ek fıkra: 31/5/2012-6321/3 md.) Ayırıcı işareti bulunmayan üçüncü fıkra kapsamındaki araçlardan taşımacılık hizmeti alanlara da birinci fıkrada belirtilen cezanın üçte biri oranında idari para cezası uygulanır.