Belgelerimiz

Caner Turizm Belgeleri

Caner Turizm taşımacılık 2006 yılında, turizm alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur, şirketimiz şu anda 30’u aşkın öz mal aracı ve bir o kadar da kiralık araçla hizmet vermeyi sürdürmektedir. Yolcu taşımacılığı ve turizm taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibi ve hizmet kalitesiyle uluslararası normlara ve standartlara uygun, yolcusu ve çalışanına mal olmuş yenilikçi ve temel değerler saygılı bir anlayışla hizmet vermekteyiz. Uyguladığı profosyonel çalışma koşulları, müşterilere gösterdiği özen ve çağdaş sorumluluk anlayışıyla sürdürdüğü taşımacılık hizmetleriyle gelenek yaratan sunduğu hizmetin öneminin bilincinde ve bu hizmet kalitesini sürekli artırmayı hedef edinmiştir.

  • Şirketimizin TSE hizmet yeri yeterlilik belgesi; ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi belgeleri mevcut olup şartlarının gereklilikleri özenle uygulanmaktadır.
  • Şirketimizdeki turizm amaçlı çalışan araçlarımızın hepsi D-2 ve B-2 belgelidir,
  • Taşımacılık sektöründeki deneyimimizi,  iyi hizmeti verebilmek üzere deneyimli ekibimiz ve zengin altyapımızla sizlere ulaştırıyoruz.
  • Artık taşımacılık konusunda iyi ve güvenilir hizmeti nerede bulurum diye düşünmenize gerek yok, biz; sizinle aynı heyecanı duyarak çalismaya hazırız.
  • Müşteri ihtiyaçlarını anlamayı ve bu ihtiyaçları mükemmel bir şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edinmiştir
  • Sunduğu hizmetin öneminin bilincinde ve bu hizmet kalitesini sürekli artırmayı hedef edinmiştir.
  • Çalışanlarının görev sorumluluk bilincinin artırılması için sürekli uyguladığı eğitim programlarını her zaman geliştirerek sürekliliğini sağlamıştır.
  • Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.
d2 belgesi b2 belgesi caner turizm

Tüm destek taleplerinizle ve bilgi almak istediğiniz konularla ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Uyguladığımız profesyonel çalışma koşulları, müşterilerimize gösterdiğimiz özen ve çağdaş sorumluluk anlayışımızla sürdürdüğümüz taşımacılık hizmetleriyle gelenek yaratan, sunduğumuz hizmetin öneminin bilincinde ve bu hizmet kalitesini sürekli arttırmayı hedefleyen bir kuruluşuz.

Caner Aktaş
Yönetici, Caner Turizm

D2 Belgesiz Firmalara Dikkat

Dikkat

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından verilen D2 belgesi olmayan araçlar ile havalimanı transferi hizmeti alınması durumunda, yapılan denetimler esnasında yetkililer tarafından yolucalara 242,00 TL ceza yazılmaktadır.
(Ek fıkra: 31/5/2012-6321/3 md.) Ayırıcı işareti bulunmayan üçüncü fıkra kapsamındaki araçlardan taşımacılık hizmeti alanlara da birinci fıkrada belirtilen cezanın üçte biri oranında idari para cezası uygulanır.