kariyer

Caner Turizm’de kariyer yapmak ve deneyimlerinizi arttırmak için açık iş pozisyonlarına başvurabilirsiniz.

Yıllık bütçe planı doğrultusunda açık pozisyonlara İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından istihdam sağlanır. Açık pozisyonlar için öncelikli olarak aday araştırılmasının şirket içerisinden yapılması ilkesini esas alıyoruz. İşe alım süreci mülakat sistemi ile gerçekleştirilmektedir. Mülakat sürecinde olumlu bulunan adaylara görev teklifi yapılmaktadır.
Tüm açık pozisyonlarımıza ait ilanlarımız, kurumsal sayfamızın yanı sıra kariyer.net, yenibiris.com vb. internet adreslerinde yayımlanmaktadır. Arzu eden adaylarımız ayrıca caner@canerturizm.com.tr adresine özgeçmiş gönderebilir veya başvuru linkini doldurarak özgeçmişinizi iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz.
Eğitimler yoluyla yeni başlayan her çalışma arkadaşımızın öncelikle şirkete adapte olması, kurum kültürünü benimsemesi, başlangıç eğitimleri ile birlikte sistem eğitimlerini alması hedefliyoruz. Sürekli gelişim prensibi çerçevesinde hem kendinizi hem de görevlerinizdeki gerekli yetkinliklerinizi geliştirmenizi sağlıyoruz.

Seminerler, yurt dışı eğitimleri ve projelere bağlı eğitimlerle de sektördeki ve değişen dünya koşullarındaki gelişmeleri takip etmenizi amaçlıyoruz.

ik-banner

açık pozisyonlar

Tüm destek taleplerinizle ve bilgi almak istediğiniz konularla ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Uyguladığımız profesyonel çalışma koşulları, müşterilerimize gösterdiğimiz özen ve çağdaş sorumluluk anlayışımızla sürdürdüğümüz taşımacılık hizmetleriyle gelenek yaratan, sunduğumuz hizmetin öneminin bilincinde ve bu hizmet kalitesini sürekli arttırmayı hedefleyen bir kuruluşuz.

Caner Aktaş
Yönetici, Caner Turizm

D2 Belgesiz Firmalara Dikkat

Dikkat

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından verilen D2 belgesi olmayan araçlar ile havalimanı transferi hizmeti alınması durumunda, yapılan denetimler esnasında yetkililer tarafından yolucalara 242,00 TL ceza yazılmaktadır.
(Ek fıkra: 31/5/2012-6321/3 md.) Ayırıcı işareti bulunmayan üçüncü fıkra kapsamındaki araçlardan taşımacılık hizmeti alanlara da birinci fıkrada belirtilen cezanın üçte biri oranında idari para cezası uygulanır.

Bizimle çalışmak ister misiniz? CV'nizi bize gönderebilirsiniz.