Otobüs Kiralama

otobüs kiralama

Otobüs Kiralama

Ankara’da 2006 yılından beri taşımacılık sektöründe aktif faaliyet gösteren Caner Turizm, otobüs kiralama hizmetiyle sizlere güvenli, konforlu ve ekonomik seyahat olanakları sunuyor.

Her büyüklükteki gruplar için, istenilen koltuk sayısında Otobüs, Minibüs, Midibüs ve VİP araç seçeneklerine sahip Caner Turizm Otobüs Kiralama Hizmetlerini, bireysel ya da şirketiniz için, turistik amaçlı gezileriniz, okul turlarınız veya özel gün organizasyonlarınız için güvenle tercih edebilirsiniz.

Araçlarımız

Yüksek model ve konforlu araçlarımızla güvenli ulaşım sağlarken, Wi-fi, koltuk arkası TV, akıllı ekran ve navigasyon sistemleri vb. özelliklere sahip tam donanımlı otobüslerimizle kaliteli ve ayrıcalıklı ulaşımın keyfini sürebilirsiniz.

VIP Araçlarımız

Daha konforlu, lüks ve standartların üzerinde bir yolculuk keyfi için VIP araçlarımızı tercih edebilirsiniz.

Fiyatlarımız

Caner Turizm olarak sizlere güvenli ve konforlu ulaşımı kaliteden ödün vermeden en iyi fiyatlara sunmayı garanti ediyoruz. Otobüs kiralama hizmetlerinden faydalanmak için uzman ekibimiz ile görüşebilir ve sizler için en uygun seçenekleri değerlendirerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun araç seçimini yapabilirsiniz. Araç kiralama fiyatlarımız grubunuzdaki kişi sayısına, seyahat edilecek rotaya, varış destinasyonunun uzaklığına, otobüsün büyüklüğüne ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Caner Turizm Otobüs Kiralama hizmetlerinden faydalanarak bu ayrıcalığı yaşamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Otobüs Kiralama

neden caner turizm

Kaliteli Hizmet

Kiralık otobüs, transfer, araç kiralama ve diğer tüm hizmetlerimizde kaliteyi en önde tutmaya devam ediyoruz.  

Deneyimli Kadro

Konusunda uzman ve deneyim kazanmış kadromuzla hizmet kalitemize daha da ileriye taşıyıp sektörde fark yaratıyoruz.

Geniş Filo

Öz malımız bütün araçlarımızla geniş bir filoya sahibiz ve taleplerinize en uygun seçenekleri sunuyoruz.

şehir içi tur ve gezi transferleri