Firma Profili

Caner Turizm Firma Profili

Caner Turizm taşımacılık 2006 yılında CANSEVER AKTAŞ ve CANER AKTAŞ tarafından turizm alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur ,şirketimiz şu anda 30’u aşkın öz mal aracı ve bir o kadar da kiralık araçla hizmet vermeyi sürdürmektedir. şirketimizin faaliyet alanları arasında turizm taşımacılığı; personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı; operasyonel araç kiralama; hava alanı transferi ve vip araç hizmetlerini sayabiliriz.Ulaştırma kavramı bizler için; sizi bir yerden diğer yere aktarmak anlamından daha çok, sizleri bulunduğunuz mekandan güler yüzle alıp, güven içinde arzu ettiğiniz yere en uygun zaman içinde emanet etmek anlamına gelir.Ankara Bölgesinde ve tüm yurtta turizm taşımacılığında sektörünce öncü olmak,en çok tercih edilen, güvenilir, değerlerini koruyarak nice kuşaklara ve nesillere hizmete devam etme özelliğini korumayı istiyoruz.,Yolcu taşımacılığı ve turizm taşımacılığı sektöründe profesyonel ekibi ve hizmet kalitesiyle uluslararası normlara ve standartlara uygun, yolcusu ve çalışanına mal olmuş yenilikçi ve temel değerler saygılı bir anlayışla hizmet vermekteyiz.,Uyguladığı profosyonel çalışma koşulları, müşterilere gösterdiği özen ve çağdaş sorumluluk anlayışıyla sürdürdüğü taşımacılık hizmetleriyle gelenek yaratan sunduğu hizmetin öneminin bilincinde ve bu hizmet kalitesini sürekli artırmayı hedef edinmiştir.

  • Şirketimizin TSE hizmet yeri yeterlilik belgesi; ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi belgeleri mevcut olup şartlarının gereklilikleri özenle uygulanmaktadır.
  • Şirketimizdeki turizm amaçlı çalışan araçlarımızın hepsi D-2 belgelidir,
  • Taşımacılık sektöründeki deneyimimizi,  iyi hizmeti verebilmek üzere deneyimli ekibimiz ve zengin altyapımızla sizlere ulaştırıyoruz.
  • Artık taşımacılık konusunda iyi ve güvenilir hizmeti nerede bulurum diye düşünmenize gerek yok, biz; sizinle aynı heyecanı duyarak çalismaya hazırız.
  • Müşteri ihtiyaçlarını anlamayı ve bu ihtiyaçları mükemmel bir şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edinmiştir
  • Sunduğu hizmetin öneminin bilincinde ve bu hizmet kalitesini sürekli artırmayı hedef edinmiştir.
  • Çalışanlarının görev sorumluluk bilincinin artırılması için sürekli uyguladığı eğitim programlarını her zaman geliştirerek sürekliliğini sağlamıştır.
  • Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

Karayolları kanununa uygun C ve D plakalı araçlarla, eğitimli, psikoteknik ve SRC belgeli sürücüleriyle ve B2 uluslararası yolcu taşıma belgeli araçlarıyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Kalite Politikamız

Hizmete değer katan asli unsur insandır inancıyla hareket eden CANER TURİZM‘in kalite politikası, sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak esası üzerine kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini sağlamanın birinci koşulu olan kalifiye personelleriyle size en iyiyi sunmayı ilke edinmiştir. Hizmet kalitesini arttırıcı tüm tedbirleri alan CANER TURİZM sizlere hizmetin en iyisini sunma yolunda faaliyetlerine devam edecektir.

Bu politika doğrultusunda güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini sürekli iyileştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir. “Hizmetin Güvene Dönüştüğü Adres” temel prensibini kendine ilke edinmiştir.
Çünkü bizim için değerlisiniz…

Caner Turizm Filosu

caner turizm firma profili

Tüm destek taleplerinizle ve bilgi almak istediğiniz konularla ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Uyguladığımız profesyonel çalışma koşulları, müşterilerimize gösterdiğimiz özen ve çağdaş sorumluluk anlayışımızla sürdürdüğümüz taşımacılık hizmetleriyle gelenek yaratan, sunduğumuz hizmetin öneminin bilincinde ve bu hizmet kalitesini sürekli arttırmayı hedefleyen bir kuruluşuz.

Caner Aktaş
Yönetici, Caner Turizm

D2 Belgesiz Firmalara Dikkat

Dikkat

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından verilen D2 belgesi olmayan araçlar ile havalimanı transferi hizmeti alınması durumunda, yapılan denetimler esnasında yetkililer tarafından yolucalara 242,00 TL ceza yazılmaktadır.
(Ek fıkra: 31/5/2012-6321/3 md.) Ayırıcı işareti bulunmayan üçüncü fıkra kapsamındaki araçlardan taşımacılık hizmeti alanlara da birinci fıkrada belirtilen cezanın üçte biri oranında idari para cezası uygulanır.